Kullanım Koşulları

Giriş

 

Betvole web sitesini (“Hizmet’i”) kullanmadan önce lütfen bu Kullanım Şartlarını (“Şartlar”, “Kullanım Şartları”) okuyun.

 

Hizmete erişiminiz ve Hizmeti kullanabilmeniz, bu Şartları kabul etmeniz ve şartlara uymanıza bağlıdır. Bu Şartlar, Hizmete erişen veya Hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

 

Betvole Hizmetlerine erişerek veya Betvole Hizmetlerini kullanarak bu Şartları kabul etmiş sayılırsınız. Şartların herhangi bir bölümüyle hem fikir değilseniz, Betvole Hizmetlerine erişmemelisiniz. Bu kurala uymadığınız takdirde, Betvole web sitesinin Hükümler ve Genel Hüküm ve Koşullara uygun olarak hesabınızın kapatılması ile sonuçlanabilir.

 

Genel Hüküm ve Koşullar (Genel Hüküm ve Koşullardaki bölümündeki”Hükümler” ya da “Anlaşmalar”) ve Gizlilik Politikası, Kullanım Koşullarının bir parçası olarak kabul edilirler ve herhangi birindeki bir kural ihlalinde, Kullanım Koşullarınındaki parallel kuralın da ihlal edilmesine neden olacağı gibi bunun tam tersi de söz konusudur.

 

Sonlandırma

 

Herhangi bir nedenden dolayı Şartları ihlal ettiğiniz takdirde, önceden bildirim yapmadan veya sorumlulukları göz önünde bulundurmadan, sınırsız olarak Hizmetlerimize erişiminizi hemen sonlandırabilir veya askıya alabiliriz.

 

Şartnamenin, doğası gereği fes edildikten sonra da devam etmesi gereken tüm hükümler, mülkiyet koşulları, garanti feragatları, sorumlulukların tazminat ve sınırlamaları da dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın sona ermeden devam edecektir.

 

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

 

Hizmetimiz, Betvole tarafından sahip olunmayan veya denetlenmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar içerebilir.